Vrátíme prestiž učňovskému školství a poctivému řemeslu ?

Na vesnici se hraje divadlo

Snad je to starou českou tradicí, snad láskou k ochotnickému divadlu. Kdo ví? Ačkoliv by se zdálo, že počítače už dávno potlačily živé umění a odsunují stále víc kulturu na okraj zájmu dětí i mládeže, není tomu tak. Děti si s radostí užívají divadelní představení a nemusí být právě v podání profesionálních herců. Amatérská soubory dokážou vykouzlit úsměvy na tvářích malých i velkých diváků a ještě jsou ochotny přijet za nimi až "domů".

Zejména na venkově, kde kulturní zážitky nejsou na denním pořádku a do města to není nejblíž, se v poslední době stále víc těší oblibě ochotnické divadlo. A je-li to takové to "interaktivní" divadlo, kde herci a malí diváci spolupracují, pak je tu optimistické znamení, že technika nad námi ještě úplně nezvítězila......

Článek ze dne: 07.12.2013, celkem byl přečten 1006x

Užitečné odkazy: Suverenita Facebook Galerie Zubov Olga Zubová na iDnes Psí útulek
OlgaZubova.cz

Copyright DITOM Construction s.r.o. - Výrobce regálových systémů 2010, Olga Zubová. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování, distribuce nebo tisk materiálů zveřejněných na tomto serveru. Připomínky a dotazy technického charakteru směřujte laskavě na adresu webmaster@olgazubova.cz(čas dotazu:0.0106, návštěvy: 135661/27)