Prioritou obecního rozpočtu nejsou platy zastupitelů

Setkání členů a příznivců Suverenity

Čas adventu bývá poznamenán nejen nákupem vánočních dárků ale i setkáními lidí, kteří jsou si pracovně, názorově nebo lidsky blízcí. Takové dostaveníčko si dali i členové a příznivci Suverenity. Jednou z tradic členů strany , která nese ve svém názvu jméno Jany Bobošíkové, je i příprava kulinářských překvapení na všech akcích včetně té vrcholné, tedy sjezdu. Většinou bývá tato zvyklost naplňována ženskou částí strany, na letošní předvánoční sraz nepřišli však s prázdnou ani pánové. A tak se kromě klasických buchet, bábovek a rolád objevily i výrobky , které by vegetariány příliš nepotěšily.

Všichni s napětím očekávali, kdy do pražské restaurace U přístavu dorazí předsedkyně strany Jana Bobošíková. Přes malou zdravotní indispozici přijela optimisticky naladěná a pozdravila přítomné jasným, stručným a lidsky sympatickým projevem. Odměnou jí byl nejen velký potlesk ale i ubezpečení, že všichni jsou připraveni na tvrdou politickou práci v následujícím roce.

Článek ze dne: 10.12.2011, celkem byl přečten 295x

Užitečné odkazy: Suverenita Facebook Galerie Zubov Olga Zubová na iDnes Psí útulek
OlgaZubova.cz

Copyright DITOM Construction s.r.o. - Výrobce regálových systémů 2010, Olga Zubová. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování, distribuce nebo tisk materiálů zveřejněných na tomto serveru. Připomínky a dotazy technického charakteru směřujte laskavě na adresu webmaster@olgazubova.cz(čas dotazu:0.0099, návštěvy: 103102/13)