Prioritou obecního rozpočtu nejsou platy zastupitelů

Volební blok HLAVU VZHŮRU odstartoval kampaň

Volební blok - HLAVU VZHŮRU zahájil na pražském Andělu svou volební kampaň. Předsedkyně volebního bloku HLAVU VZHŮRU Jana Bobošíková a volební lídři jednotlivých krajů vyjádřili svou nespokojenost s absencí pravicové politiky. Všichni deklarovali svou připravenost navrátit do české politiky hodnoty jako jsou státní suverenita, prosperita a svoboda. „Za pět týdnů budeme rozhodovat o tom, v jaké zemi budeme žít. Zda budeme žít v zemi svobodné, která se vydá opět na cestu prosperity, a nebo budeme žít v zemi, která míří do chudoby a chaosu. Já nabízím tu první cestu,“ řekla na úvod kampaně předsedkyně volebního bloku HLAVU VZHŮRU Jana Bobošíková.

Zahájení volební kampaně bloku HLAVU VZHŮRU se zúčastnil Václav Klaus. Ve svém vystoupení uvedl mimo jiné: „Přišel jsem proto, abych podpořil toto volební uskupení. Heslo Hlavu vzhůru je velmi potřebné pro naši zemi, pro nás všechny. Protože dlouhá desetiletí jsme žili ve světě, kdy jsme hlavu měli sklopenou, pak jsme se trochu nadechli. V 90. letech se nám zdálo, že to bude jinak. Myslím, že se to už zase vytratilo, zase už hlavu skláníme. Způsobujeme si to do jisté míry sami svou vlastní nevraživostí a rozhádaností. Nepochybně to ale způsobuje i to všechno, co přichází z Evropské unie.“

Jana Bobošíková podle Václava Klause, o Evropské unii mluvila vždycky naprosto jasně, naprosto nekompromisně, jako málokdo v naší zemi a příkladů je hodně.„A i to je důvod, abych toto hnutí podpořil,“ řekl závěrem svého vystoupení Václav Klaus.

Článek ze dne: 19.09.2013, celkem byl přečten 1143x

Užitečné odkazy: Suverenita Facebook Galerie Zubov Olga Zubová na iDnes Psí útulek
OlgaZubova.cz

Copyright DITOM Construction s.r.o. - Výrobce regálových systémů 2010, Olga Zubová. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování, distribuce nebo tisk materiálů zveřejněných na tomto serveru. Připomínky a dotazy technického charakteru směřujte laskavě na adresu webmaster@olgazubova.cz(čas dotazu:0.0186, návštěvy: 135661/27)