Průjezdy kamionů našimi městy jsou nepřípustné!

Anketní otázka

Anketní otázka pro tento týden:

"Premiér Petr Nečas "odložil" velkou reformu zdravotnictví až na rok 2012. Ke zvýšení poplatků za návštěvu specialisty, nebo za den v nemocnici tedy zřejmě dojde o rok později, než vláda původně plánovala. Co si o tom myslíte?"

Olga Zubová - odpověď:

"Především jsem přesvědčená o tom, že poplatky nejsou reformou zdravotnictví. Považovala jsem je a považuji stále za hloupý trik, jak místo skutečné reformy a nastavení pravidel v systému udělat „oslíčka otřes se“ z pacienta. Každý si u nás platí zdravotní pojištění, každý musí mít tedy právo na základní zdravotní péči zdarma. Měli bychom mít konečně jasně stanovené standardy–to, na co má pacient nárok bezplatně,a za co si připlácí. Doufám, že odklad zdravotní reformy znamená odpovědné zvážení všech zásahů do zdravotnictví, nikoliv jen ukonejšení voličů před podzimními volbami."

Článek ze dne: 24.07.2010, celkem byl přečten 879x

Užitečné odkazy: Suverenita Facebook Galerie Zubov Olga Zubová na iDnes Psí útulek
OlgaZubova.cz

Copyright DITOM Construction s.r.o. - Výrobce regálových systémů 2010, Olga Zubová. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování, distribuce nebo tisk materiálů zveřejněných na tomto serveru. Připomínky a dotazy technického charakteru směřujte laskavě na adresu webmaster@olgazubova.cz(čas dotazu:0.0107, návštěvy: 109442/19)