Do politiky patří selský rozum a ohleduplnost

O mně

Kultura a politika ?

Ve společnosti je rozšířený názor, že kultura a politika jsou si na hony vzdálené. Tato myšlenka je odvozena od pohledu většiny umělců, kteří zahloubáni do vlastní tvůrčí činnosti, nemají zájem o politické dění. Znám pár takových šťastlivců, kteří opravdu nesledují politiku, nezajímají se o práci zastupitelů ani vrcholných politiků a jen tvoří a tvoří....

Duše umělců bývají čisté, nezákeřné, rozevláté a spravedlivé. Těším se na spolupráci s nimi, těším se na bohatsví zážitků, které mě mezi nimi nesporně čeká. Neopouštím politiku, stejně jako jsem nikdy neopustila prostředí kulturní. Jen měním intenzitu, se kterou se budu věnovat oběma oblastem.

Článek ze dne: 15.11.2010, celkem byl přečten 6961x

Užitečné odkazy: Suverenita Facebook Galerie Zubov Olga Zubová na iDnes Psí útulek
OlgaZubova.cz

Copyright DITOM Construction s.r.o. - Výrobce regálových systémů 2010, Olga Zubová. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování, distribuce nebo tisk materiálů zveřejněných na tomto serveru. Připomínky a dotazy technického charakteru směřujte laskavě na adresu webmaster@olgazubova.cz(čas dotazu:0.0105, návštěvy: 151073/7)