Optimismus žena v politice potřebuje jako rytíř brnění

Čekání na Bobo?

Pomalu se začínám cítit jako součást Suverenity. Dnes jsem byla pozvána na jednání její republikové rady v Jihlavě.Vážím si otevřenosti, s jakou se mnou její členové jednají.

Dovedu ocenit profesionální připravenost schůzí, věcnost i organizační zajištění, kultivované diskusní příspěvky a ochotu pracovat pro dobrou věc. Ale hlavně už chápu rostoucí podporu Jany Bobošíkové a sílící sympatie veřejnosti k ní.

Její čitelné, srozumitelné a jasné postoje, charisma a upřímnost dovedou vzbudit naději, že se konečně našel někdo, kdo do současného politického marasmu zasáhne. Ještě včera se na besedě doktora Zdeňka Zbořila diskutovalo o tom, že se čeká na někoho, kdo zastaví současný vývoj. Skoro se zdálo, že debata se točí kolem hrdiny absurdního dramatu Samuela Becketta "Čekání na Godota". Ale pod dojmem bližšího poznání předsedkyně Suverenity se nemohu ubránit otázce, zda se nečeká právě na ni........?

Článek ze dne: 25.06.2011, celkem byl přečten 1684x

Užitečné odkazy: Suverenita Facebook Galerie Zubov Olga Zubová na iDnes Psí útulek
OlgaZubova.cz

Copyright DITOM Construction s.r.o. - Výrobce regálových systémů 2010, Olga Zubová. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování, distribuce nebo tisk materiálů zveřejněných na tomto serveru. Připomínky a dotazy technického charakteru směřujte laskavě na adresu webmaster@olgazubova.cz(čas dotazu:0.1001, návštěvy: 149245/5)