Do politiky patří selský rozum a ohleduplnost

DR. Jana Jílková kandiduje za Kutnohorské patrioty

Dr.Jana Jílková

Z mého pohledu

Dr.Jana Jílková patří k velmi aktivním a schopným ženám. Je ředitelkou jazykové školy a Institutu celoživotního vzdělání v Kutné Hoře. O tom, že její škola je úspěšná, svědčí stálý zájem o studium cizích jazyků, naplněné výměnné jazykové pobyty či studentské stáže.

Vše je dokladem nejen jejích pedagogických ale také manažerských kvalit.

Proč byste měli Dr.Janu Jílkovou volit?

Vedle zodpovědného přístupu ke své práci zvládá dr.Jana Jílková také všechny rodinné povinnosti a má zájem být užitečná ve veřejném dění. Proto se rozhodla kandidovat do Zastupitelstva Kutné Hory a dát své síly a schopnosti k dispozici. Je ve svých názorech nekompromisní, ale má cit pro konstruktivní jednání.

Jakou má Jana Jílková prioritu pro práci v Zastupitelstvu Kutné Hory?

Janě Jílkové záleží na tom, aby Kutná Hora byla město s dostupným vzděláním, s dosažitelnou lékařskou péčí, s dobrým dopravním zajištěním i místem pro práci, sport a odpočinek: jednoduše místo příjemné pro život! A protože vzdělání je o vzájemném porozumění a komunikaci, ráda by jejich prostřednictvím přispěla k vytváření budoucnosti našeho města.

Volte Dr.Janu Jílkovou na kandidátce Kutnohorských patriotů!

Článek ze dne: 21.07.2010, celkem byl přečten 1765x

Užitečné odkazy: Suverenita Facebook Galerie Zubov Olga Zubová na iDnes Psí útulek
OlgaZubova.cz

Copyright DITOM Construction s.r.o. - Výrobce regálových systémů 2010, Olga Zubová. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování, distribuce nebo tisk materiálů zveřejněných na tomto serveru. Připomínky a dotazy technického charakteru směřujte laskavě na adresu webmaster@olgazubova.cz(čas dotazu:0.0175, návštěvy: 146841/9)