Stojím na straně poctivých lidí

Hana Jelínková kandiduje za Kutnohorské patrioty

Hana Jelínková

Z mého pohledu

Hana Jelínková pracuje v cestovní agentuře jako telefonistka. Má ráda cestování, hudbu, kino, přírodu...Kutnohorští milovníci hudby znají Hanu Jelínkovou jako zpěvačku. Působila hned v několika kapelách.

Proč byste měli Hanu Jelínkovou volit?

Hana Jelínková je typ ženy, která nechodí kolem horké kaše. Je přímočará a bojovná. Přesně takové ženy mají v politice své místo. Kandiduje poprvé a ráda by v Kutné Hoře změnila spoustu věcí k lepšímu. Umí vymyslet akce pro seniory, děti, zorganizuje s přehledem společenské pořady, výlety, podpoří vždy rozumné návrhy ve prospěch kultury či sportu.

.

Jakou má Hana Jelínková prioritu pro práci v Zastupitelstvu Kutné Hory?

Hana Jelínková by chtěla Kutnou Horu krásnou ale i bezpečnou. Má představu o větší spolupráci radnice s městskou policií, je pro instalaci dalších bezpečnostních kamer ve městě. Chce, aby radnice dbala průběžně o dobrý stav městských komunikací.

Volte Hanu Jelínkovou na kandidátce Kutnohorských patriotů!

Článek ze dne: 16.07.2010, celkem byl přečten 1917x

Užitečné odkazy: Suverenita Facebook Galerie Zubov Olga Zubová na iDnes Psí útulek
OlgaZubova.cz

Copyright DITOM Construction s.r.o. - Výrobce regálových systémů 2010, Olga Zubová. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování, distribuce nebo tisk materiálů zveřejněných na tomto serveru. Připomínky a dotazy technického charakteru směřujte laskavě na adresu webmaster@olgazubova.cz(čas dotazu:0.0083, návštěvy: 146841/9)