Konec schodkových rozpočtů!

Z deníku: Ravensbrück

Obrázek k článku

Ženský koncentrační tábor v německém Ravensbrücku, který má na svém kontě stovky zmařených lidských životů. Po sedmdesáti letech od momentu, kdy do tábora byly převezeny ženy z Lidic, byla zde odhalena pamětní deska . Ta připomíná osud 196 lidických žen , z nichž 53 nepřežilo a ostatní prožily zbytek života bez svých mužů a dětí. Smutného a dojemného pietního aktu se zúčastnila početná česká delegace včetně velvyslance JUDr.R.Jindráka, starostky Lidic V. Kellerové,předsedy ČSBS J.Vodičky, předsedkyně Suverenity Jany Bobošíkové atd. Na místo přijeli také ti, kteří lidickou tragédii přežili. Paní Cábová, která v Ravensbrücku strávila dlouhé tři roky , zavzpomínala na svůj pobyt ve velmi dojemném vyprávění.

Odkaz na celý článek

Tým kandidátů do komunálních voleb 2018 v Černínech

Obrázek k článku

Jsme připraveni pracovat pro obec a hájit zájmy spoluobčanů.

Odkaz na celý článek

Sdružení NAŠE OBEC - NÁŠ DOMOV jde do voleb

Obrázek k článku

Sdružení nezávislých kandidátů s názvem NAŠE OBEC - NÁŠ DOMOV vyráží po čtyřech letech opět do volebního klání. Není nám jedno, co se děje tam, kde bydlíme. Jsme připraveni hájit v zastupitelstvu zájmy spoluobčanů všech částí naší obce - Krasoňovic, Bahna, Hetlína, Černín, Předbořic, Zavadilky, Zdeslavic. Máme chuť a energii přispět k tomu, aby náš domov byl příjemným místem pro život. Aby tu byl pořádek, klid, čistota, aby nám z kohoutků tekla kvalitní pitná voda, abychom jezdili po bezpečných opravených cestách a silnicích, aby v obecním rozpočtu byly peníze na podporu spolků, které zajišťují kulturní, sportovní a společenské dění v obci ............. Takových "aby" máme v programu celou řadu. Samozřejmě je postupně představíme voličům . Náš tým je tvořen představiteli téměř všech částí obce, je věkově i profesně různorodý, což považujeme za velkou přednost. Neboť pohled na priority může být různý .

Odkaz na celý článek

Užitečné odkazy: Suverenita Facebook Galerie Zubov Olga Zubová na iDnes Psí útulek
OlgaZubova.cz

Copyright DITOM Construction s.r.o. - Výrobce regálových systémů 2010, Olga Zubová. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování, distribuce nebo tisk materiálů zveřejněných na tomto serveru. Připomínky a dotazy technického charakteru směřujte laskavě na adresu webmaster@olgazubova.cz(čas dotazu:0.0225, návštěvy: 109442/19)