SUVERENITA -blok Jany Bobošíkové hájí zájmy České republiky

Z deníku: Eda Patera v roli hostitele na Staré Živohošti

Obrázek k článku

Eda Patera - automobilový závodník a promotér Závodů automobilů do vrchu byl hlavním pořadatelem , konferenciérem a hostitelem na slavnostním ceremoniálu na Staré Živohošti. Vítězové IV.ročníku závodů převzali z rukou partnerů, sponzorů a hostů ceny, které si ve svých kategoriích vybojovali na 11 tratích v průběhu roku 2011. Nejen muži ale i mladé dámy, které dovedou zkrotit koně pod kapotou, strávili spolu příjemný večer a zavzpomínali na zajímavé momenty některých závodů . V zaplněném sále hotelu SAT-An se také soutěžilo. Jana Bobošíková, která neodmítla účast v jedné z ženských soutěží, přesvědčila přítomné svou bezprostředností, že bude tou pravou patronkou Závodů do vrchu v roce 2012.

Odkaz na celý článek

Advent 2017 v Bahně

Obrázek k článku

O prvním adventním víkendu se jako na mnoha jiných místech také u nás v Bahně rozsvítil vánoční strom. Navíc jsme se při té příležitosti pochlubili zbrusu novým betlémem, který jsme si sami vyrobili. Svařák, dobroty a koledy .........pohoda jako každý rok. Jen jsme tentokrát byli pod dohledem policie. Prý prevence. Tak nejen zátarasy na Staroměstském náměstí ale už i na vesnicích.....

Odkaz na celý článek

Námořnický bál

Obrázek k článku

Každým rokem jiné téma. Letošní listopad se stal pro dámy ze spolku Dědina příležitostí užít si tradiční podzimní bál v námořnickém duchu. Pobavily publikum nacvičeným předtančením a opět dokázaly, že jejich akce jsou pro veřejnost atraktivní .

Odkaz na celý článek

Užitečné odkazy: Suverenita Facebook Galerie Zubov Olga Zubová na iDnes Psí útulek
OlgaZubova.cz

Copyright DITOM Construction s.r.o. - Výrobce regálových systémů 2010, Olga Zubová. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování, distribuce nebo tisk materiálů zveřejněných na tomto serveru. Připomínky a dotazy technického charakteru směřujte laskavě na adresu webmaster@olgazubova.cz(čas dotazu:0.0172, návštěvy: 96371/5)