Že se nebojím, víte všichni !

Kutnohorští patrioti jdou do komunálních voleb

Poprvé v životě se zúčastním komunálních voleb jako kandidátka. Vždycky k volbám chodím, to ano, ale ještě nikdy jsem nekandidovala. Tentokrát jsem se rozhodla. Dali jsme dohromady dobrou partu a chceme to zkusit.

Na naší kandidátce jsou samí kutnohorští patrioti - tedy lidé, kteří pro Kutnou Horu pracují, kteří ji mají rádi a chtějí pro město a jeho prosperitu udělat maximum. Patřím k nim, a proto s nimi kandiduji s radostí. V Kutné Hoře jsem se narodila a půl století v ní žiji. Je krásná, historická, magická a má své kouzlo. Potřebuje v zastupitelstvu lidi, kteří jsou ochotni věnovat svůj volný čas pro její rozvoj a pro pohodlný, klidný život jejích obyvatel. Takové na kandidátce Kutnohorských patriotů máme. Těším se na spolupráci s nimi.

Článek ze dne: 22.07.2010, celkem byl přečten 3612x

Užitečné odkazy: Suverenita Facebook Galerie Zubov Olga Zubová na iDnes Psí útulek
OlgaZubova.cz

Copyright DITOM Construction s.r.o. - Výrobce regálových systémů 2010, Olga Zubová. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování, distribuce nebo tisk materiálů zveřejněných na tomto serveru. Připomínky a dotazy technického charakteru směřujte laskavě na adresu webmaster@olgazubova.cz(čas dotazu:0.0852, návštěvy: 149247/7)