Ohleduplná politika

Z deníku: Nový název, nové vedení

Obrázek k článku

Delegáti II. sjezdu Suverenity změnili název strany a do jejího čela zvolili Janu Volfovou. V usnesení pak vyslovili delegáti sjezdu poděkování bývalé předsedkyni Janě Bobošíkové za práci pro stranu a za její úsilí při naplňování programu strany. Vyjádřili přesvědčení, že oboustranně prospěšná spolupráce může mít svůj význam i pro budoucnost a popřáli jí hodně úspěchů jak v osobním tak i v politickém a profesním životě. Novou předsedkyní ČESKÉ SUVERENITY pak zvolili Mgr. Janu Volfovou. V usnesení sjezdu potvrdili delegáti platnost dlouhodobého programu strany, jehož základem je zachování SUVERENITY České republiky. Nadále požadujeme vyvázání ČR z povinnosti přijmout euro, odmítáme vazalství k Evropské Unii, jakož i nebezpečnou tichou a skrytou, ale stále výraznější islamizaci Evropy.

Odkaz na celý článek

Advent 2017 v Bahně

Obrázek k článku

O prvním adventním víkendu se jako na mnoha jiných místech také u nás v Bahně rozsvítil vánoční strom. Navíc jsme se při té příležitosti pochlubili zbrusu novým betlémem, který jsme si sami vyrobili. Svařák, dobroty a koledy .........pohoda jako každý rok. Jen jsme tentokrát byli pod dohledem policie. Prý prevence. Tak nejen zátarasy na Staroměstském náměstí ale už i na vesnicích.....

Odkaz na celý článek

Námořnický bál

Obrázek k článku

Každým rokem jiné téma. Letošní listopad se stal pro dámy ze spolku Dědina příležitostí užít si tradiční podzimní bál v námořnickém duchu. Pobavily publikum nacvičeným předtančením a opět dokázaly, že jejich akce jsou pro veřejnost atraktivní .

Odkaz na celý článek

Užitečné odkazy: Suverenita Facebook Galerie Zubov Olga Zubová na iDnes Psí útulek
OlgaZubova.cz

Copyright DITOM Construction s.r.o. - Výrobce regálových systémů 2010, Olga Zubová. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování, distribuce nebo tisk materiálů zveřejněných na tomto serveru. Připomínky a dotazy technického charakteru směřujte laskavě na adresu webmaster@olgazubova.cz(čas dotazu:0.0209, návštěvy: 96371/5)