Do politiky patří selský rozum a ohleduplnost

Ladislav Nepraš kandiduje za Kutnohorské patrioty

Ladislav Nepraš

Z mého pohledu

Ladislav Nepraš je podnikatel. Je majitelem stavební firmy Stavonel, která prosperuje, protože její zákazníci jsou s její prací a s odpovědným přístupem spokojeni. Ladislav Nepraš je typ člověka, který toho mnoho nenamluví - hovoří za něj skutky a on to ví.

Proč byste měli Ladislava Nepraše volit?

Ladislav Nepraš má mnohaleté zkušenosti z podnikatelské činnosti a ví, že poctivá práce a energie vložená do ní se vyplatí. Má smysl pro pořádek a řád, chce vidět výsledky, nespokojí se s planými řečmi a sliby.

.

Jakou má Ladislav Nepraš prioritu pro práci v Zastupitelstvu Kutné Hory?

Ladislava Nepraše znepokojuje stavební stav některých objektů v Kutné Hoře a chtěl by ve spolupráci s majiteli nemovitostí řešit vzhled jejich fasád. Chce, aby si turisté na svých fotografiích odnášeli z Kutné Hory smínky upravených, čistých ulic a památek.

Volte Ladislava Nepraše na kandidátce Kutnohorských patriotů!

Článek ze dne: 22.07.2010, celkem byl přečten 1196x

Užitečné odkazy: Suverenita Facebook Galerie Zubov Olga Zubová na iDnes Psí útulek
OlgaZubova.cz

Copyright DITOM Construction s.r.o. - Výrobce regálových systémů 2010, Olga Zubová. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování, distribuce nebo tisk materiálů zveřejněných na tomto serveru. Připomínky a dotazy technického charakteru směřujte laskavě na adresu webmaster@olgazubova.cz(čas dotazu:0.1485, návštěvy: 146841/9)