Že se nebojím, víte všichni !

Luděk Kvapil se vzdal své kandidatury a podpořil Janu Bobošíkovou

Luděk Kvapil, starosta obce Kmetiněves, kandidát Suverenity do zastupitelstva Středočeského kraje, autor celostátně známé Kmetiněveské výzvy, se vzdal své prezidentské kandidatury ve prospěch předsedkyně Suverenity Jany Bobošíkové. Svůj krok zdůvodnil mimo jiné i tím, že volba přestává být důstojná a média favorizují pouze některé kandidáty bez ohledu na to, že oficiální volební prezidentská kampaň ještě ani nezačala.

„Rozhodl jsem se podpořit svým hlasem Janu Bobošíkovou, o které si myslím, že je kandidátem důstojným a obratným, kterého bude respektovat i zahraničí. Vím, že svým odstoupením z této volné soutěže zklamu spoustu mých příznivců a je jen na nich, zda se rozhodnou jako já a dají hlas právě Janě Bobošíkové. Jsem člověk realistický a soudný, je to mé svobodné rozhodnutí,“ prohlásil na tiskové konferenci ve Slaném Luděk Kvapil. Starosta Kmetiněvsi ohlásil svůj úmysl kandidovat na post prezidenta České republiky v únoru letošního roku.

„Rozhodnutí Luďka Kvapila si velmi vážím. Je to úspěšný komunální politik, který se těší nebývalé důvěře občanů,“ řekla Jana Bobošíková. „Pod svou odvážnou kmetiněveskou výzvu, kde žádal snížení hranice trestní odpovědnosti mladistvých, dokázal starosta Kvapil získat více než půl milionu podpisů, což je obdivuhodné a svědčí to o jeho schopnosti přesvědčit lidi,“ dodala Bobošíková.

Lídr kandidátky do zastupitelstva Středočeského kraje Olga Zubová zdůraznila, že manipulativní průzkumy veřejného mínění ani zavádějící titulky novinových článků nikdy nepovedou Suverenitu k tomu, že si bude kupovat hlasy voličů nebo média. „Jsem ráda, že Suverenita nepřispívá k tomu, aby se z prezidentské volby stala fraška, a po prohlášení pana starosty Kvapila máme jednoho zřetelného kandidáta Janu Bobošíkovou, která dlouhodobě hájí zájmy České republiky a byla by důstojnou a reprezentativní hlavou státu,“ řekla Zubová.

Tiskové konference se zúčastnil také pan Ladislav Čepelák, bývalý starosta Slaného a kandidát Suverenity do zastupitelstva Středočeského kraje.

Článek ze dne: 16.08.2012, celkem byl přečten 1860x

Užitečné odkazy: Suverenita Facebook Galerie Zubov Olga Zubová na iDnes Psí útulek
OlgaZubova.cz

Copyright DITOM Construction s.r.o. - Výrobce regálových systémů 2010, Olga Zubová. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování, distribuce nebo tisk materiálů zveřejněných na tomto serveru. Připomínky a dotazy technického charakteru směřujte laskavě na adresu webmaster@olgazubova.cz(čas dotazu:0.0078, návštěvy: 146841/9)