Konec schodkových rozpočtů!

Z deníku: Sladké sobotní odpoledne

Obrázek k článku

Už několik dní se v Bahně a okolí připravovaly hospodyňky k soutěži o nejlepší bábovku . Sešlo se jich nakonec více než dvě desítky. Role porotců se velmi dobře zhostili místní hasiči a nutno řict, že měli těžkou úlohu. Oříšková, maková, šlehačková, mrkvová a další originální chutě i formy potvrdily zručnost a nápaditost místních žen. Vítězkou soutěže se stala Jana Mašínová z Krasǒnovic. Druhé místo obsadila Dana Vojtová z Černín, která se přiznala, že to byla její úplně první bábovka v životě, a třetí místo patřilo Haně Růžičkové z Bahna, která přiběhla do sálu jako poslední s bábovkou ještě teplou . Všichni si pak při kávě na upečených dobrotách společně pochutnávali , zapisovali recepty a plánovali, jakou soutěž připraví příště.

Odkaz na celý článek

Tým kandidátů do komunálních voleb 2018 v Černínech

Obrázek k článku

Jsme připraveni pracovat pro obec a hájit zájmy spoluobčanů.

Odkaz na celý článek

Sdružení NAŠE OBEC - NÁŠ DOMOV jde do voleb

Obrázek k článku

Sdružení nezávislých kandidátů s názvem NAŠE OBEC - NÁŠ DOMOV vyráží po čtyřech letech opět do volebního klání. Není nám jedno, co se děje tam, kde bydlíme. Jsme připraveni hájit v zastupitelstvu zájmy spoluobčanů všech částí naší obce - Krasoňovic, Bahna, Hetlína, Černín, Předbořic, Zavadilky, Zdeslavic. Máme chuť a energii přispět k tomu, aby náš domov byl příjemným místem pro život. Aby tu byl pořádek, klid, čistota, aby nám z kohoutků tekla kvalitní pitná voda, abychom jezdili po bezpečných opravených cestách a silnicích, aby v obecním rozpočtu byly peníze na podporu spolků, které zajišťují kulturní, sportovní a společenské dění v obci ............. Takových "aby" máme v programu celou řadu. Samozřejmě je postupně představíme voličům . Náš tým je tvořen představiteli téměř všech částí obce, je věkově i profesně různorodý, což považujeme za velkou přednost. Neboť pohled na priority může být různý .

Odkaz na celý článek

Užitečné odkazy: Suverenita Facebook Galerie Zubov Olga Zubová na iDnes Psí útulek
OlgaZubova.cz

Copyright DITOM Construction s.r.o. - Výrobce regálových systémů 2010, Olga Zubová. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování, distribuce nebo tisk materiálů zveřejněných na tomto serveru. Připomínky a dotazy technického charakteru směřujte laskavě na adresu webmaster@olgazubova.cz(čas dotazu:0.0206, návštěvy: 102403/28)