Stojím na straně poctivých lidí

Mgr.Ivana Pařezová kandiduje za Kutnohorské patrioty

Mgr.Ivana Pařezová

Z mého pohledu

Ivana Pařezová je učitelkou a odbornou redaktorkou. Má za sebou praxi v Ottově nakladatelství či v nakladatelství Diderot v Praze. Umí se výborně orientovat ve všeobecných či geografických encyklopediích, hračkou jsou pro ni tabulky, grafy, obrázky, třídění a vyhledávání hesel.....zkrátka měla možnost pracovat v oblasti, která je pro běžného smrtelníka neobvyklá. Kromě toho je jejím koníčkem cestování a turistický ruch. Pracovala jako průvodkyně ve Vlašském dvoře, doprovázela ale také skupiny turistů po celé Evropě.

Proč byste měli Ivanu Pařezovou volit?

Ivana Pařezová je člověk činu. Co slíbí, splní. Zvládá svou roli matky a manželky a přitom nepřestává být aktivní ve veřejném životě. Její zkušenosti z turistiky mohou být pro kutnohorský cestovní ruch přínosem, její schopnost "puntičkářské" práce je pro činnost zastupitele více než dobrým předpokladem.

Jakou má mgr. Ivana Pařezová prioritu pro práci v Zastupitelstvu Kutné Hory?

Chtěla by svou přítomností v Zastupitelstvu města podpořit rozvoj turistiky v Kutné Hoře. Ví, jaké historické skvosty naše město nabízí a jak se dá jeho členství v UNESCO využít.

Volte Mgr.Ivanu Pařezovou na kandidátce Kutnohorských patriotů!

Článek ze dne: 20.07.2010, celkem byl přečten 1222x

Užitečné odkazy: Suverenita Facebook Galerie Zubov Olga Zubová na iDnes Psí útulek
OlgaZubova.cz

Copyright DITOM Construction s.r.o. - Výrobce regálových systémů 2010, Olga Zubová. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování, distribuce nebo tisk materiálů zveřejněných na tomto serveru. Připomínky a dotazy technického charakteru směřujte laskavě na adresu webmaster@olgazubova.cz(čas dotazu:0.0103, návštěvy: 146841/9)