Do politiky patří selský rozum a ohleduplnost

Mgr.Petra Pilařová kandiduje za Kutnohorské patrioty

Mgr.Petra Pilařová

http://www.petrapilarova.cz

Z mého pohledu

Petra Pilařová je vynikající módní návrhářkou. Mezi modelkami je její salón pojmem, obléká nejednu z celebrit. Ví dobře, jak těžké je prosadit se mezi konkurencí, ví, jak těžké je podnikat na malém městě. V Kutné Hoře na Komenského náměstí má svůj obchod, který zvenčí vypadá tak luxusně a exoticky, že se některé zákaznice "bojí" vstoupit. Jakmile však překročí práh, čeká je příjemné překvapení v podobě milého uvítání a dokonalé péče o zákazníka.

(Mimochodem Petra mi ušila na setkání s prezidentem Klausem takové šaty, že si o nich povídali i pánové, kteří jsou jinak k oblečení lhostejní :-) )

Proč byste měli Petru Pilařovou volit?

Petra Pilařová pochází z Kutné Hory a dobře ji zná. Dovede pojmenovat problémy drobných živnostníků a má smysl pro poctivou práci. Stojí na vlastních nohou, má vlastní názor a umí jej prosadit.

Jakou má Petra Pilařová prioritu pro práci v Zastupitelstvu Kutné Hory?

Ráda by pomohla řešit situaci drobných živnostníků v centru města, pro které jsou mnohdy vysoké nájmy a blízkost hypermarketů likvidační.

Volte Mgr.Petru Pilařovou na kandidátce Kutnohorských patriotů!

Článek ze dne: 19.07.2010, celkem byl přečten 1149x

Užitečné odkazy: Suverenita Facebook Galerie Zubov Olga Zubová na iDnes Psí útulek
OlgaZubova.cz

Copyright DITOM Construction s.r.o. - Výrobce regálových systémů 2010, Olga Zubová. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování, distribuce nebo tisk materiálů zveřejněných na tomto serveru. Připomínky a dotazy technického charakteru směřujte laskavě na adresu webmaster@olgazubova.cz(čas dotazu:0.0089, návštěvy: 146841/9)