Stojím na straně poctivých lidí

MUDr.Jiří Balý kandiduje za Kutnohorské patrioty

MUDr.Jiří Balý

http://www.otran.cz/index.html

Z mého pohledu

Prim.MUDr.Jiří Balý je výborný plicní lékař. To potvrdí všichni jeho pacienti i ti, kteří jej znají a přišli si k němu třeba jen pro radu. Jeho jméno je spojeno se společností OTRAN Kutná Hora, s.r.o., což rozšifrováno znamená Oddělení tuberkulózy, respiračních a alergologických nemocí. Toto ambulantní zdravotnické zařízení, které je zaměřené na prevenci, vyhledávání, diagnostiku a léčbu všech plicních nemocí a alergologických onemocnění horních i dolních cest dýchacích, vděčí za svůj vznik a existenci právě primáři Balýmu.

Skvělá profesní vizitka jde ruku v ruce s vizitkou osobnosti pana doktora Balýho. Je to člověk přímý, odvážný a férový. Natvrdo řekne i nepříjemné věci, pokud má pocit, že je třeba zjednat nápravu.

Najde si čas i na kulturní a společenské aktivity. Je například spoluautorem Muzea historických kočárků "Babiččiny kočárky" a stejnojmenné putovní výstavy.

Proč byste měli MUDr.Jiřího Balýho volit?

Prim.MUDr.Jiří Balý neodmyslitelně patří ke kutnohorskému koloritu. Nejenže má za sebou nejeden pracovní úspěch, ale svou veselou a vstřícnou povahou dokáže vnést do jednání lidský rozměr a dát mu ten správný směr. Je komunikativní a najde společnou řeč v jednání s partnery na libovolné téma. Zároveň však dokáže hájit nekompromisně svůj názor, je-li přesvědčen, že je správný.

.

Jakou má MUDr.Jiří Balý prioritu pro práci v Zastupitelstvu Kutné Hory?

MUDr.Balý by se chtěl v Zastupitelstvu města podílet na všech krocích vedoucích k tomu, aby zdravotní péče kutnohorských občanů byla na nejvyšší úrovni.

Volte MUDr.Jiřího Balýho na kandidátce Kutnohorských patriotů!

Článek ze dne: 22.07.2010, celkem byl přečten 1971x

Užitečné odkazy: Suverenita Facebook Galerie Zubov Olga Zubová na iDnes Psí útulek
OlgaZubova.cz

Copyright DITOM Construction s.r.o. - Výrobce regálových systémů 2010, Olga Zubová. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování, distribuce nebo tisk materiálů zveřejněných na tomto serveru. Připomínky a dotazy technického charakteru směřujte laskavě na adresu webmaster@olgazubova.cz(čas dotazu:0.0112, návštěvy: 146841/9)