Státní zakázky nejlepším , nikoliv kámošům !

Z deníku: Černíny žily vernisáží

Obrázek k článku

V Černínech se uskutečnila vernisáž první společné výstavy obrazů, fotografií, paličkované krajky, keramiky a dalších výrobků amatérských umělců ze Zbraslavicka. Na Denisu Duspivovou, Kláru Náhlovskou, Pavla Píchu, Vladimíra Císaře, Soňu Ondrákovou a Zdeňku Málkovou se přijelo podívat skutečně četné publikum. Mezi hosty byl i známý holandský malíř John Ligtenberg. Výstavu zpestřila ochutnávka regionálních produktů a příjemná hudba Tomáše Duspivy. Protože se však nepředstavili zdaleka všichni, kteří se mohou pochlubit zajímavými výrobky, můžeme se zřejmě brzy těšit na další výstavu.

Odkaz na celý článek

Tým kandidátů do komunálních voleb 2018 v Černínech

Obrázek k článku

Jsme připraveni pracovat pro obec a hájit zájmy spoluobčanů.

Odkaz na celý článek

Sdružení NAŠE OBEC - NÁŠ DOMOV jde do voleb

Obrázek k článku

Sdružení nezávislých kandidátů s názvem NAŠE OBEC - NÁŠ DOMOV vyráží po čtyřech letech opět do volebního klání. Není nám jedno, co se děje tam, kde bydlíme. Jsme připraveni hájit v zastupitelstvu zájmy spoluobčanů všech částí naší obce - Krasoňovic, Bahna, Hetlína, Černín, Předbořic, Zavadilky, Zdeslavic. Máme chuť a energii přispět k tomu, aby náš domov byl příjemným místem pro život. Aby tu byl pořádek, klid, čistota, aby nám z kohoutků tekla kvalitní pitná voda, abychom jezdili po bezpečných opravených cestách a silnicích, aby v obecním rozpočtu byly peníze na podporu spolků, které zajišťují kulturní, sportovní a společenské dění v obci ............. Takových "aby" máme v programu celou řadu. Samozřejmě je postupně představíme voličům . Náš tým je tvořen představiteli téměř všech částí obce, je věkově i profesně různorodý, což považujeme za velkou přednost. Neboť pohled na priority může být různý .

Odkaz na celý článek

Užitečné odkazy: Suverenita Facebook Galerie Zubov Olga Zubová na iDnes Psí útulek
OlgaZubova.cz

Copyright DITOM Construction s.r.o. - Výrobce regálových systémů 2010, Olga Zubová. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování, distribuce nebo tisk materiálů zveřejněných na tomto serveru. Připomínky a dotazy technického charakteru směřujte laskavě na adresu webmaster@olgazubova.cz(čas dotazu:0.0283, návštěvy: 106888/13)