Že se nebojím, víte všichni !

Z deníku: Nový název, nové vedení

Obrázek k článku

Delegáti II. sjezdu Suverenity změnili název strany a do jejího čela zvolili Janu Volfovou. V usnesení pak vyslovili delegáti sjezdu poděkování bývalé předsedkyni Janě Bobošíkové za práci pro stranu a za její úsilí při naplňování programu strany. Vyjádřili přesvědčení, že oboustranně prospěšná spolupráce může mít svůj význam i pro budoucnost a popřáli jí hodně úspěchů jak v osobním tak i v politickém a profesním životě. Novou předsedkyní ČESKÉ SUVERENITY pak zvolili Mgr. Janu Volfovou. V usnesení sjezdu potvrdili delegáti platnost dlouhodobého programu strany, jehož základem je zachování SUVERENITY České republiky. Nadále požadujeme vyvázání ČR z povinnosti přijmout euro, odmítáme vazalství k Evropské Unii, jakož i nebezpečnou tichou a skrytou, ale stále výraznější islamizaci Evropy.

Odkaz na celý článek

Tým kandidátů do komunálních voleb 2018 v Černínech

Obrázek k článku

Jsme připraveni pracovat pro obec a hájit zájmy spoluobčanů.

Odkaz na celý článek

Sdružení NAŠE OBEC - NÁŠ DOMOV jde do voleb

Obrázek k článku

Sdružení nezávislých kandidátů s názvem NAŠE OBEC - NÁŠ DOMOV vyráží po čtyřech letech opět do volebního klání. Není nám jedno, co se děje tam, kde bydlíme. Jsme připraveni hájit v zastupitelstvu zájmy spoluobčanů všech částí naší obce - Krasoňovic, Bahna, Hetlína, Černín, Předbořic, Zavadilky, Zdeslavic. Máme chuť a energii přispět k tomu, aby náš domov byl příjemným místem pro život. Aby tu byl pořádek, klid, čistota, aby nám z kohoutků tekla kvalitní pitná voda, abychom jezdili po bezpečných opravených cestách a silnicích, aby v obecním rozpočtu byly peníze na podporu spolků, které zajišťují kulturní, sportovní a společenské dění v obci ............. Takových "aby" máme v programu celou řadu. Samozřejmě je postupně představíme voličům . Náš tým je tvořen představiteli téměř všech částí obce, je věkově i profesně různorodý, což považujeme za velkou přednost. Neboť pohled na priority může být různý .

Odkaz na celý článek

Užitečné odkazy: Suverenita Facebook Galerie Zubov Olga Zubová na iDnes Psí útulek
OlgaZubova.cz

Copyright DITOM Construction s.r.o. - Výrobce regálových systémů 2010, Olga Zubová. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování, distribuce nebo tisk materiálů zveřejněných na tomto serveru. Připomínky a dotazy technického charakteru směřujte laskavě na adresu webmaster@olgazubova.cz(čas dotazu:0.0373, návštěvy: 98968/6)