Stojím na straně poctivých lidí

Z deníku: Černíny žily vernisáží

Obrázek k článku

V Černínech se uskutečnila vernisáž první společné výstavy obrazů, fotografií, paličkované krajky, keramiky a dalších výrobků amatérských umělců ze Zbraslavicka. Na Denisu Duspivovou, Kláru Náhlovskou, Pavla Píchu, Vladimíra Císaře, Soňu Ondrákovou a Zdeňku Málkovou se přijelo podívat skutečně četné publikum. Mezi hosty byl i známý holandský malíř John Ligtenberg. Výstavu zpestřila ochutnávka regionálních produktů a příjemná hudba Tomáše Duspivy. Protože se však nepředstavili zdaleka všichni, kteří se mohou pochlubit zajímavými výrobky, můžeme se zřejmě brzy těšit na další výstavu.

Odkaz na celý článek

Advent 2017 v Bahně

Obrázek k článku

O prvním adventním víkendu se jako na mnoha jiných místech také u nás v Bahně rozsvítil vánoční strom. Navíc jsme se při té příležitosti pochlubili zbrusu novým betlémem, který jsme si sami vyrobili. Svařák, dobroty a koledy .........pohoda jako každý rok. Jen jsme tentokrát byli pod dohledem policie. Prý prevence. Tak nejen zátarasy na Staroměstském náměstí ale už i na vesnicích.....

Odkaz na celý článek

Námořnický bál

Obrázek k článku

Každým rokem jiné téma. Letošní listopad se stal pro dámy ze spolku Dědina příležitostí užít si tradiční podzimní bál v námořnickém duchu. Pobavily publikum nacvičeným předtančením a opět dokázaly, že jejich akce jsou pro veřejnost atraktivní .

Odkaz na celý článek

Užitečné odkazy: Suverenita Facebook Galerie Zubov Olga Zubová na iDnes Psí útulek
OlgaZubova.cz

Copyright DITOM Construction s.r.o. - Výrobce regálových systémů 2010, Olga Zubová. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování, distribuce nebo tisk materiálů zveřejněných na tomto serveru. Připomínky a dotazy technického charakteru směřujte laskavě na adresu webmaster@olgazubova.cz(čas dotazu:0.0248, návštěvy: 95321/9)