Ohleduplná politika

Z deníku: Začal advent

Obrázek k článku

Stejně jako v jiných obcích také v Bahně jsme v předvečer první adventní neděle rozsvítili vánoční strom. Celé akci předcházely poctivé přípravy všech, kterým na zachování této české tradice záleží. Vyráběly se vánoční ozdoby, peklo se cukroví, stavěl se betlém, chystalo se svařené víno, nacvičovaly se písně............Fanfáry kvarteta Brass ansábl GB, vystoupení starosty i zpěv ženského pěveckého sboru Dědina důstojně a mile přispěly k přátelskému sousedskému setkání.

Odkaz na celý článek

Spolek Dědina Bahno uspořádal pro spoluobčany zájezd do Drážďan

Obrázek k článku

Druhou adventní sobotu jsme oslavili 10.výročí vzniku spolku Dědina Bahno. Za dobu našeho trvání máme za sebou řadu akcí jako jsou Masopust, Máje, karnevaly pro děti i dospělé, soutěže, plesy, pomoc při čištění místního lesa a mnoho dalších. V posledních dvou letech jsme však díky covidu museli naše aktivity utlumit. I proto jsme s radostí přivítali nápad vydat se na adventní slavnost „Stollenfest“ do Drážďan. Zájezd se naplnil tak rychle, že jsme na poslední chvíli museli požádat o větší autobus, abychom nezklamali nikoho z přátel, rodinných příslušníků a sympatizantů spolku. Drážďanský vánoční trh patří k nejstarším a nejslavnějším v Německu. Rádi jsme nakoukli do německé tradiční kuchyně a připomněli si vánoční zvyky našich sousedů. Stihli jsme samozřejmě i prohlídku nejznámějších pamětihodností a malé nákupy vánočních dárků.

Odkaz na celý článek

Kandidáti do komunálních voleb 2022 v Černínech

Obrázek k článku

V letošních volbách získali kandidáti volebního uskupení NAŠE OBEC - NÁŠ DOMOV dva mandáty. Budeme pokračovat v práci jako konstruktivní opozice a gratulujeme vítězům.

Odkaz na celý článek

Užitečné odkazy: Suverenita Facebook Galerie Zubov Olga Zubová na iDnes Psí útulek
OlgaZubova.cz

Copyright DITOM Construction s.r.o. - Výrobce regálových systémů 2010, Olga Zubová. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování, distribuce nebo tisk materiálů zveřejněných na tomto serveru. Připomínky a dotazy technického charakteru směřujte laskavě na adresu webmaster@olgazubova.cz(čas dotazu:0.3173, návštěvy: 135662/1)