Že se nebojím, víte všichni !

Z deníku: Začal advent

Obrázek k článku

Stejně jako v jiných obcích také v Bahně jsme v předvečer první adventní neděle rozsvítili vánoční strom. Celé akci předcházely poctivé přípravy všech, kterým na zachování této české tradice záleží. Vyráběly se vánoční ozdoby, peklo se cukroví, stavěl se betlém, chystalo se svařené víno, nacvičovaly se písně............Fanfáry kvarteta Brass ansábl GB, vystoupení starosty i zpěv ženského pěveckého sboru Dědina důstojně a mile přispěly k přátelskému sousedskému setkání.

Odkaz na celý článek

Výstava Dva světy v Litomyšli

Obrázek k článku

Ve čtvrtek 27.4.2023 odstartovala společná výstava Jitky Halaštové a Vladimíra Zubova v hotelu Antik Sofia v Litomyšli, která potrvá do září tohoto roku. Jitka prezentuje na výstavě své obrazy, které, jak říká, jsou kouskem její duše a také umělecké medvídky, kteří získali nejvyšší ocenění v soutěži Teddy Bears Prague . Vladimír zde vystavuje několik portrétů, z nichž nejvíce zaujal portrét Bedřicha Smetany namalovaný speciálně pro tuto příležitost, ale návštěvníci hotelové galerie mohou spatřit i některá z jeho abstraktních děl.

Odkaz na celý článek

Náš region

Obrázek k článku

Náš REGION Vladimír Zubov vystavuje na „domácím hřišti“ 7.4.2023 Vítězslav Hospes Ve čtvrtek 6. dubna 2023 byla hojně navštívenou vernisáží zahájena v kutnohorském Spolkovém domě výstava portrétů a dalších obrazů Kutnohořana Vladimíra Zubova. V Kutné Hoře žije více než 40 let, byl profesorem na místním Ortenově gymnáziu, po roce 1989 se prosadil jako politik (mj. člen městského zastupitelstva), jeden z prvních podnikatelů v cestovním ruchu, atd.), až dospěl k životnímu poslání i uměleckému vyjádření svých postřehů, pocitů, kterým se stalo malování. V úvodu moderátor Michal Trnka představil hosty, výbornou kapelu The Villains a Václava Upíra Krejčího a pak už se ke slovu dostal autor obrazů. Jeho spontánní až vřelý improvizovaný proslov v podstatě vyjádřil lásku k lidem – „každý z vás je svým způsobem celebritou“, ohlásil i loterii, v níž cenami se staly Zubovovy obrazy. Autor sám je znám spíše portréty (přehlídka herců, světových i našich politiků a dalších osobností, stejně jako „obyčejných neobyčejných“ lidí) je velmi rozsáhlá a zahrnuje například japonského císaře, českého prezidenta či anglického premiéra.

Odkaz na celý článek

Užitečné odkazy: Suverenita Facebook Galerie Zubov Olga Zubová na iDnes Psí útulek
OlgaZubova.cz

Copyright DITOM Construction s.r.o. - Výrobce regálových systémů 2010, Olga Zubová. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování, distribuce nebo tisk materiálů zveřejněných na tomto serveru. Připomínky a dotazy technického charakteru směřujte laskavě na adresu webmaster@olgazubova.cz(čas dotazu:0.0247, návštěvy: 145224/34)