Optimismus žena v politice potřebuje jako rytíř brnění

Z deníku: Vydařená vernisáž

Obrázek k článku

V loňském roce se zrodil nápad představit veřejnosti dovednosti občanů z našeho regionu. Také druhý ročník se těší velkému zájmu a popularitě. U nás není vernisáž jen formální půlhodinka mouder o dílech autorů. Naše přátelské setkání si užíváme do pozdních večerních hodin a bavíme se báječně.

Odkaz na celý článek

Spolek Dědina Bahno uspořádal pro spoluobčany zájezd do Drážďan

Obrázek k článku

Druhou adventní sobotu jsme oslavili 10.výročí vzniku spolku Dědina Bahno. Za dobu našeho trvání máme za sebou řadu akcí jako jsou Masopust, Máje, karnevaly pro děti i dospělé, soutěže, plesy, pomoc při čištění místního lesa a mnoho dalších. V posledních dvou letech jsme však díky covidu museli naše aktivity utlumit. I proto jsme s radostí přivítali nápad vydat se na adventní slavnost „Stollenfest“ do Drážďan. Zájezd se naplnil tak rychle, že jsme na poslední chvíli museli požádat o větší autobus, abychom nezklamali nikoho z přátel, rodinných příslušníků a sympatizantů spolku. Drážďanský vánoční trh patří k nejstarším a nejslavnějším v Německu. Rádi jsme nakoukli do německé tradiční kuchyně a připomněli si vánoční zvyky našich sousedů. Stihli jsme samozřejmě i prohlídku nejznámějších pamětihodností a malé nákupy vánočních dárků.

Odkaz na celý článek

Kandidáti do komunálních voleb 2022 v Černínech

Obrázek k článku

V letošních volbách získali kandidáti volebního uskupení NAŠE OBEC - NÁŠ DOMOV dva mandáty. Budeme pokračovat v práci jako konstruktivní opozice a gratulujeme vítězům.

Odkaz na celý článek

Užitečné odkazy: Suverenita Facebook Galerie Zubov Olga Zubová na iDnes Psí útulek
OlgaZubova.cz

Copyright DITOM Construction s.r.o. - Výrobce regálových systémů 2010, Olga Zubová. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování, distribuce nebo tisk materiálů zveřejněných na tomto serveru. Připomínky a dotazy technického charakteru směřujte laskavě na adresu webmaster@olgazubova.cz(čas dotazu:0.0241, návštěvy: 138994/20)