Průjezdy kamionů našimi městy jsou nepřípustné!

Posvícení na Kaňku

Tradiční kaňkovský jarmark o posvícení si nenechali ujít ti, kteří tuto tradici znají z minulých let. Připravena byla sice kvůli počasí mokrá varianta v místní hospodě, ale nakonec se obloha vyjasnila a vše proběhlo podle připraveného programu.

Díky iniciativě občanského sdružení Kaňk a hornicko – historického spolku Barbora se tu lidé potkali už potřetí. Potěšující bylo zjištění, že nechyběl nikdo z kaňkovských kandidátů Kutnohorských patriotů. Václav Wendy Veselý byl protagonistou scénky o syslovi a hornickém sporu, ostatní trávili odpoledne s rodinami v zahradě Mozaiky při poslechu hudby, prohlídkou výstavy lidové tvořivosti a večerní taneční zábavou.

Článek ze dne: 14.08.2010, celkem byl přečten 726x

Užitečné odkazy: Suverenita Facebook Galerie Zubov Olga Zubová na iDnes Psí útulek
OlgaZubova.cz

Copyright DITOM Construction s.r.o. - Výrobce regálových systémů 2010, Olga Zubová. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování, distribuce nebo tisk materiálů zveřejněných na tomto serveru. Připomínky a dotazy technického charakteru směřujte laskavě na adresu webmaster@olgazubova.cz(čas dotazu:0.169, návštěvy: 109442/19)