Prioritou obecního rozpočtu nejsou platy zastupitelů

Z deníku: Setkání členů a příznivců Suverenity

Obrázek k článku

Čas adventu bývá poznamenán nejen nákupem vánočních dárků ale i setkáními lidí, kteří jsou si pracovně, názorově nebo lidsky blízcí. Takové dostaveníčko si dali i členové a příznivci Suverenity. Jednou z tradic členů strany , která nese ve svém názvu jméno Jany Bobošíkové, je i příprava kulinářských překvapení na všech akcích včetně té vrcholné, tedy sjezdu. Většinou bývá tato zvyklost naplňována ženskou částí strany, na letošní předvánoční sraz nepřišli však s prázdnou ani pánové. A tak se kromě klasických buchet, bábovek a rolád objevily i výrobky , které by vegetariány příliš nepotěšily. Všichni s napětím očekávali, kdy do pražské restaurace U přístavu dorazí předsedkyně strany Jana Bobošíková. Přes malou zdravotní indispozici přijela optimisticky naladěná a pozdravila přítomné jasným, stručným a lidsky sympatickým projevem. Odměnou jí byl nejen velký potlesk ale i ubezpečení, že všichni jsou připraveni na tvrdou politickou práci v následujícím roce.

Odkaz na celý článek

Tým kandidátů do komunálních voleb 2018 v Černínech

Obrázek k článku

Jsme připraveni pracovat pro obec a hájit zájmy spoluobčanů.

Odkaz na celý článek

Sdružení NAŠE OBEC - NÁŠ DOMOV jde do voleb

Obrázek k článku

Sdružení nezávislých kandidátů s názvem NAŠE OBEC - NÁŠ DOMOV vyráží po čtyřech letech opět do volebního klání. Není nám jedno, co se děje tam, kde bydlíme. Jsme připraveni hájit v zastupitelstvu zájmy spoluobčanů všech částí naší obce - Krasoňovic, Bahna, Hetlína, Černín, Předbořic, Zavadilky, Zdeslavic. Máme chuť a energii přispět k tomu, aby náš domov byl příjemným místem pro život. Aby tu byl pořádek, klid, čistota, aby nám z kohoutků tekla kvalitní pitná voda, abychom jezdili po bezpečných opravených cestách a silnicích, aby v obecním rozpočtu byly peníze na podporu spolků, které zajišťují kulturní, sportovní a společenské dění v obci ............. Takových "aby" máme v programu celou řadu. Samozřejmě je postupně představíme voličům . Náš tým je tvořen představiteli téměř všech částí obce, je věkově i profesně různorodý, což považujeme za velkou přednost. Neboť pohled na priority může být různý .

Odkaz na celý článek

Užitečné odkazy: Suverenita Facebook Galerie Zubov Olga Zubová na iDnes Psí útulek
OlgaZubova.cz

Copyright DITOM Construction s.r.o. - Výrobce regálových systémů 2010, Olga Zubová. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování, distribuce nebo tisk materiálů zveřejněných na tomto serveru. Připomínky a dotazy technického charakteru směřujte laskavě na adresu webmaster@olgazubova.cz(čas dotazu:0.0339, návštěvy: 97642/9)