Státní zakázky nejlepším , nikoliv kámošům !

Z deníku: Sladké sobotní odpoledne

Obrázek k článku

Už několik dní se v Bahně a okolí připravovaly hospodyňky k soutěži o nejlepší bábovku . Sešlo se jich nakonec více než dvě desítky. Role porotců se velmi dobře zhostili místní hasiči a nutno řict, že měli těžkou úlohu. Oříšková, maková, šlehačková, mrkvová a další originální chutě i formy potvrdily zručnost a nápaditost místních žen. Vítězkou soutěže se stala Jana Mašínová z Krasǒnovic. Druhé místo obsadila Dana Vojtová z Černín, která se přiznala, že to byla její úplně první bábovka v životě, a třetí místo patřilo Haně Růžičkové z Bahna, která přiběhla do sálu jako poslední s bábovkou ještě teplou . Všichni si pak při kávě na upečených dobrotách společně pochutnávali , zapisovali recepty a plánovali, jakou soutěž připraví příště.

Odkaz na celý článek

Advent 2017 v Bahně

Obrázek k článku

O prvním adventním víkendu se jako na mnoha jiných místech také u nás v Bahně rozsvítil vánoční strom. Navíc jsme se při té příležitosti pochlubili zbrusu novým betlémem, který jsme si sami vyrobili. Svařák, dobroty a koledy .........pohoda jako každý rok. Jen jsme tentokrát byli pod dohledem policie. Prý prevence. Tak nejen zátarasy na Staroměstském náměstí ale už i na vesnicích.....

Odkaz na celý článek

Námořnický bál

Obrázek k článku

Každým rokem jiné téma. Letošní listopad se stal pro dámy ze spolku Dědina příležitostí užít si tradiční podzimní bál v námořnickém duchu. Pobavily publikum nacvičeným předtančením a opět dokázaly, že jejich akce jsou pro veřejnost atraktivní .

Odkaz na celý článek

Užitečné odkazy: Suverenita Facebook Galerie Zubov Olga Zubová na iDnes Psí útulek
OlgaZubova.cz

Copyright DITOM Construction s.r.o. - Výrobce regálových systémů 2010, Olga Zubová. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování, distribuce nebo tisk materiálů zveřejněných na tomto serveru. Připomínky a dotazy technického charakteru směřujte laskavě na adresu webmaster@olgazubova.cz(čas dotazu:0.0178, návštěvy: 96371/5)