Ohleduplnost je základ kvalitních vztahů

René Svoboda kandiduje za Kutnohorské patrioty

René Svoboda

www.svoboda.info

Z mého pohledu

René Svoboda je novinář a fotograf. Neodmyslitelně patří ke kutnohorské mediální sféře, setkáváme se s ním pravidelně na kulturních a sportovních akcích v celém regionu. Jeho internetový portál si zvykli sledovat všichni, kteří chtějí mít informace z první ruky doplněné spoustou zajímavých fotografií.

René Svoboda se stal také zakladatelem tradice soutěže o Miss Kutnohorska, kde se projevil jako šikovný organizátor a nápaditý "režisér" celého pořadu.

Proč byste měli René Svobodu volit?

René Svoboda si vždycky dokáže najít čas na dobrou věc a dokáže kreativně zvládat nečekané situace. Má za sebou kus poctivé práce pro město a je ochoten podílet se dál aktivně na dění v něm. Protože bývá u většiny důležitých akcí, které se v Kutné Hoře konají, má dobrý přehled o kulturním i společenském dění města. Dobře ví, kde máme ještě rezervy.

Jakou má René Svoboda prioritu pro práci v Zastupitelstvu Kutné Hory?

Rád by zlepšil komunikaci radnice s občany a chtěl by, aby lidé odcházeli z městského úřadu vždy spokojeni.

Volte René Svobodu na kandidátce Kutnohorských patriotů!

Článek ze dne: 26.07.2010, celkem byl přečten 2252x

Užitečné odkazy: Suverenita Facebook Galerie Zubov Olga Zubová na iDnes Psí útulek
OlgaZubova.cz

Copyright DITOM Construction s.r.o. - Výrobce regálových systémů 2010, Olga Zubová. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování, distribuce nebo tisk materiálů zveřejněných na tomto serveru. Připomínky a dotazy technického charakteru směřujte laskavě na adresu webmaster@olgazubova.cz(čas dotazu:0.0091, návštěvy: 149245/5)