Do politiky patří selský rozum a ohleduplnost

TISKOVÁ ZPRÁVA SUVERENITY (SBB) 30.6.2011

Dnes na tiskové konferenci SUVERENITY (SBB) byla za přítomnosti předsedkyně strany Ing. Jany Bobošíkové představena nově zvolená předsedkyně Středočeské krajské organizace SBB PhDr. Olga Zubová, bývalá poslankyně a předsedkyně Demokratické strany zelených.

„Suverenita dlouhodobě trpělivě naplňuje svoji vizi vybudování silné otevřené politické strany, která zastává národní zájmy a na tomto základě integruje osobnosti z řady politických stran a hnutí, které program Suverenity sdílejí,“ uvedla na úvod TK Jana Bobošíková.

„Delší dobu sleduji program a činnost Suverenity. V posledních měsících jsme se já i moji kolegové účastnili celé řady akcí, konferencí a odborných seminářů, včetně ustavujícího sjezdu. Nejvíce mne zaujalo, že Suverenita nehledá mediálně líbivá volební hesla, ale důsledně diskutuje o odborném politickém programu, kterým by například oživila českou ekonomiku. Pro mne jako učitelku je potěšující, že Suverenita také výrazně usiluje o zvýšení úrovně našeho školství,“ uvedla na TK Olga Zubová.

Eva Morávková, místopředsedkyně Suverenity pověřena spoluprací s politickými stranami a nevládními organizacemi, upozornila na spolupráci s DSZ již v komunálních volbách, která vedla k zisku 11 mandátů na Domažlicku a Klatovsku. „Je vidět, že občané vítají svornost a snahu o spolupráci blízkých stran, což dali najevo již v komunálních volbách. Proto pokračujeme v této práci a pro krajské volby se již nyní rýsuje integrace dalších především nezávislých krajských hnutí,“ doplnila Eva Morávková.

David Štěpán (tiskový mluvčí SBB)

Článek ze dne: 30.06.2011, celkem byl přečten 1928x

Užitečné odkazy: Suverenita Facebook Galerie Zubov Olga Zubová na iDnes Psí útulek
OlgaZubova.cz

Copyright DITOM Construction s.r.o. - Výrobce regálových systémů 2010, Olga Zubová. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování, distribuce nebo tisk materiálů zveřejněných na tomto serveru. Připomínky a dotazy technického charakteru směřujte laskavě na adresu webmaster@olgazubova.cz(čas dotazu:0.0121, návštěvy: 146841/9)