Ohleduplnost je základ kvalitních vztahů

Upírova Lucie má svůj portrét - AHA!

Malíř celebrit otvíral výstavu: Namaloval novou přítelkyni Upíra!

Václav Upír Krejčí

11. dubna 2023 • 05:00

Tak je to potvrzené! Herec a mim Václav Upír Krejčí (67) má stálou přítelkyni. A nejspíš nadlouho. Alespoň podle portrétu, který dostal od malíře Vladimíra Zubova (67).

Jak se zdá, vztah by mohl Upírovi, který měl před časem autonehodu po vlivem alkoholu, za níž si odnesl od soudu pořádný flastr, vydržet. „S Upírem se známe léta a když jsem se dozvěděl, že má novou přítelkyni, tak jsem mu navrhl, že bych mu ji mohl namalovat,“ řekl Aha! malíř Vladimír Zubov. A stalo se.

Obraz půvabné Lucie předal Zubov Upírovi na vernisáži své výstavy v Kutné Hoře. A to dokonce se zárukou. „Na tenhle obraz dávám záruku sedm set let. Tak ať vám to takhle dlouho vydrží,“ smál se Zubov, když Upírovi portrét předával. „No to doufám, že to zvládneme. Myslím, že ano!“ odpověděl Upír který je stále ještě ženatý. „Asi je to do smrti,“ dodal a ne náhodou se Lucii zaleskly v očích slzy.

Jak se zdá, to nejhorší, co ho mohlo potkat, už má Upír za sebou. „No snad to bude už jenom lepší. Jedeme dál a snad to nebude špatný,“ prohlásil Upír, který na vernisáži i zazpíval. „Užili jsme si to oba,“ komentoval Zubov, jehož portréty má na zdi nejen japonský císařský pár, ale třeba i hvězdy pražského vinohradského divadla.

Článek ze dne: 11.04.2023, celkem byl přečten 63x

Užitečné odkazy: Suverenita Facebook Galerie Zubov Olga Zubová na iDnes Psí útulek
OlgaZubova.cz

Copyright DITOM Construction s.r.o. - Výrobce regálových systémů 2010, Olga Zubová. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování, distribuce nebo tisk materiálů zveřejněných na tomto serveru. Připomínky a dotazy technického charakteru směřujte laskavě na adresu webmaster@olgazubova.cz(čas dotazu:0.0103, návštěvy: 146841/9)