Že se nebojím, víte všichni !

Z deníku: Při jízdách s BOBObusem diskutujeme s voliči, sbíráme podpisy pod petici....

Obrázek k článku

Projíždíme s Janou Bobošíkovou, Janou Volfovou, Luďkem Kvapilem, Pavlem Havránkem a Martinem Michalem krajem a při všech zastávkách slyšíme nářky a stesky, kam jsme to za těch posledních 20 let dopracovali. Přesvědčujeme občany, že není vše ztraceno, pokud půjdou k volbám a pošlou všechny, kteří za to mohou , do zapomnění. Stačí volit rozumem a srdcem, ne podle pochybných průzkumů, které nám servírují naše média.

Odkaz na celý článek


Jsme pro evropskou integraci na principu zásady spolupráce rovnoprávných suverénních států, bez zasahování orgánů EU do svrchovaných práv České republiky. Přenášení pravomocí a rozhodování o osudu naší země na orgány EU považujeme za nepřijatelné.
Odkaz na celý článek

Advent 2017 v Bahně

Obrázek k článku

O prvním adventním víkendu se jako na mnoha jiných místech také u nás v Bahně rozsvítil vánoční strom. Navíc jsme se při té příležitosti pochlubili zbrusu novým betlémem, který jsme si sami vyrobili. Svařák, dobroty a koledy .........pohoda jako každý rok. Jen jsme tentokrát byli pod dohledem policie. Prý prevence. Tak nejen zátarasy na Staroměstském náměstí ale už i na vesnicích.....

Odkaz na celý článek

Námořnický bál

Obrázek k článku

Každým rokem jiné téma. Letošní listopad se stal pro dámy ze spolku Dědina příležitostí užít si tradiční podzimní bál v námořnickém duchu. Pobavily publikum nacvičeným předtančením a opět dokázaly, že jejich akce jsou pro veřejnost atraktivní .

Odkaz na celý článek

Užitečné odkazy: Suverenita Facebook Galerie Zubov Olga Zubová na iDnes Psí útulek
OlgaZubova.cz

Copyright DITOM Construction s.r.o. - Výrobce regálových systémů 2010, Olga Zubová. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování, distribuce nebo tisk materiálů zveřejněných na tomto serveru. Připomínky a dotazy technického charakteru směřujte laskavě na adresu webmaster@olgazubova.cz(čas dotazu:0.0193, návštěvy: 96371/5)